Makeup Artist: Elena Zelenohorská
Každá z Vás je výjimečná, jste osobnost .. máte různé názory, potřeby, přání či sny, proto individuálně přistupuji ke každé z vás. A to, že toto povolání dělám s nadšením a velkou láskou, mě naplňuje dvojnásob. Předem se těším na naše společné setkání.
200

Hair Stylist: Hana Vojířová
Zabývám se proměnami,svatebními účesy a poradenstvím. Spolupracovala jsem na Miss Junior, 20. narozeniny BRAVO a jiné módní přehlídky.
CET_0106

Floristka: Harmonie květin – Michaela Lorková
Ateliér Harmonie květin – Michaely Lorkové zajišťuje kompletní květinový servis zaměřený na svatební floristiku.
Misa Lorkova

Fotograf: Lukáš Cetera
Je profesionálním fotografem s bohatými zkušenostmi v komerční fotografii. Mezi jeho klienty patří i známe osobnosti a jeho svatební a rodinné studio Peek-a-boo.cz nabízí každému stát se celebritou.
lukas

 

Fotograf: Tomáš Dolejší a Lukáš Konvička
Tomáš Dolejší a Lukáš Konvička jsou profesionální svatební fotografové s bohatými zkušenostmi se svatbami v ČR, ale i zahraničí. Preferují přirozené fotografie, momentky, uvolněnou náladu a zábavu při focení.
kompletURL-black

Fotograf: Michal Mecner
Milovat svou práci, dělat ji poctivě a vždycky odevzdat úplné maxi­mum. Dát méně než to nejlepší znamená vyhodit oknem svůj dar.

michal

Sladké dortíky Tali: Lenka Taliánová
Nabízíme zhotovení dortů a sweet barů pečených a zdobených dle Vašich přání a to s láskou. Naše výrobky uspokojí Vaše chuťové pohárky a zanechají nezapomenutelnou sladkou vzpomínku na jedinečné okamžiky Vašeho života.